Давайте зробимо в Україні нормальний сучасний засіб масової інформації та комунікації

орел. Украина и мир. MirAdverMAN

Друзі!

Я думаю, ми можемо зробити перший в Україні по-справжньому нормальний, сучасний, мультимедійний засіб масової інформації та комунікації. Який би підтримували громадяни, який віддавав би громадянам правдиву, об’єктивну та відповідальну інформацію. На який можна було б спиратися як на авторитетне джерело справжніх новин та перевіреної інформації.

Він не буде залежним ні від олігархів, ні від грантодавців. Його робитимуть справжні фахівці, але на волонтерських засадах, а підтримуватимуть фінансово – громадяни.

Він подаватиме інформацію:

– правдиво;
– об’єктивно, збираючи до купи разні, але правдиві джерела;
– відповідально – не беручи до уваги брехливі, пропагандистські та упереджені “джерела”.

Він пояснюватиме, чому саме ці джерела інформації використані, а інші – ні. І що насправді мають на увазі різні інформаційні джерела – персональні та колективні. Наш ЗМІ робитиме також якісну роз’яснювальну журналістику. Бо зараз за красивими “чесними” самоназвами ховаются різні брехливі покидьки.

Створити такий, нормальний, сучасний засіб масової інформації та комунікаціі цілком можливо.

Ми, фахівці, знаємо, як його створити.

Ми, громадяни, знаємо, як його профінансувати спільним коштом.

Наприклад, щоб створити нормальний онлайновий мультимедійний ЗМІ, цілком достатньо 10 тисячам громадян вкласти по 25 гривень. Запевняю вас, що 250 тисяч гривень у цьому випадку – це реальна сила. Це найкраще програмування, це нормальна обробка інформації, її фахова перевірка і розповсюдження. Набагато меншим власним коштом ми робили ще й не такі речі. 🙂 Подивіться хоча б на колег, що ведуть OSINT-роботу (OSINT, Open Source INTelligence, розвідка на основі даних з відкритих джерел).

Ми з вами бачимо, що зараз у інформаційному просторі лайна багато, а справжніх журналістів та ЗМІ – майже немає.

Треба виправити цю ситуацію.

Ми повинні нести людям в Україні та за кордоном правдиву, об’єктивну та відповідальну інформацію. Українською, англійською, російською та іншими мовами. Якщо не ми, то хто, друзі?

Відкрию вам таємницю – ми вже не програємо інформаційну війну інформаційному агресорові. Але ж нам ще й власну нормальну країну треба будувати. Без брехні. Без корупції. В тому числі без тієї корупції, яка сама себе називає “антикорупцією”. Без олігархічних, джинсових та гебнявих ЗМІ.

Окрім інформаційно-військових ресурсів (або стьобних, як оцей мій сайт :)) ми повинні зробити справжнє громадянське ЗМІ.

Давайте зробимо це. Не бачу перешкод. Як технічно це робити – відомо, й робилося неодноразово.

Андрій Мірошниченко

Внески збирати також просто. Хіба ж ми не волонтери? 🙂
 

 

ЗБІР КОШТІВ НА СТВОРЕННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ЗМІ

(У новому вікні відкриється платіжний інтерфейс системи LiqPay наших двох інших проектів. У коментарі вкажіть цифру “3” (третій проект))

Допомогти в US$ → Допомогти у ГРН →

Звіт про використання коштів отримає кожний доброчинець.

 

 

Також, будь ласка, надсилайте пропозиці:

 

ЛИСТ щодо проекту


[recaptcha]