Блогеры у Порошенко: агент Олешко

 Реклама ↓   

(Шутка юмора)

Зустріч вже добігала кінця і Петро Олексійович, відповівши на останнє запитання про податкову реформу, уважно оглядав публіку.

Читайте также новости Украины – главные новости сегодня и покупайте учебники английского языка Oxford.

Чомусь згадалось, як на початку кар‘єри доводилось ходити на всілякі зустрічі – з представниками профспілок, ветеранів, ліквідаторів ЧАЕС, комітетів мешканців і всілякіх студентських рад.

Завжди на такі зустрічі приходили люди, різні за віком, фахом і освітою. Єдине, що їх об‘єднувало – їм усім на той момент було нема чого робити – пенсіонери, домогосподарки, студенти, незайнята інтелігенція.

М-да.

Тепер от блоґери. Інфоволонтери.

– Ну що, дорогеньки – перервав Петро Олексійович свої роздуми – то все добре, але позвав я вас сюди не тільки за цим…
Блогери, як по команді, перестали жувати конфети і пильно подивились на президента.

– Справа в тому, що все, що ви робите – це добре, але все це спрямовано на одну і ту саму аудіторію. Ось тут – і президент дістав із кармана піджака трохи пом‘ятий папірець – аналіз і структура цієї аудіторії – і що? Ті ж самі лайкають, шерять і коментують – все усередині однієї групи. Стабільність! Але нам потрібен прорив.

Блогери уважно дивились на президента.

Таким чином – продовжував Петро Олексійович – прийнято рішення внедрити когось із вас, як то кажуть, в стан ворога. Хтось із топів нібито розчарується в мені, чи ви розчаруєтесь у ньому, і він після цього буде радісно прийнятий у протилежному лагері – де і почне потихеньку свою «підривну» діяльність, доносячі наші ідеї до іншої, вороже налаштованої, аудиторії.

– Але треба все так зробити, щоб сумнівів не було – щоб усі повірили – наголосив президент – Вирішуйте швидко, хто і яким чином, на все про все півгодини – я повернусь.

І вийшов.

 Реклама ↓   

* * *

Пане президент! Петрлексеич! Я не смогу! Я… как?

На Мирослава було страшно дивитись – ледь не сльози на очах,

– я.. ну как? Я ж за вас! Ну пусть вот хоть Монова, что ли!
– Ага – роздавсь у куті низький жіночий голос – отэто молодежь, бля! Как шо та сразу на нас выезжать, а сами только один пиар галимый! Не, я бы пошла – хуле! Только потом не обижайтесь – і жінка похмуро посміхнулась.

– Эх, я бы пошёл! – пролунало з протилежного куту кімнати.
– Но Нойнеца ж каждая собака знает – выкупят!

– Мирославчику – у голосі президента пролунали батьківськи ноти – ну от а якщо треба? Ти ж писав – все для вас, все зроблю. Чи то були тільки слова?

– Наступні два дні будуть найважчими – від тебе будуть відписуватись друзі, впадуть лайки, трафік, буде багато хейту, може навіть забанять за скаргами – повчав «агента» Батяр – але ти повинен витримати, ти ж розумієш для чого все це. Для Діла!

Мирослав, шмигаючи носом, понуро дивився долу. Прибиральниця вже підмітала розкидані повсюди обгортки від «шаленої бджілки», збирали чашки і тарілки. Президент тепло прощався з аудіторією, потискав руки.

– Петрлексеич…-ледь видавиввив з себе Мирослав
– Петрлексеич, ну можно, хотя бы, селфи? Напоследок…
– Селфі? – Петро Олексійович навіть спочатку скривився від такої недоречності – але потім якась думка промайнула, президент посміхнувся.

– Селфі можна, Мірчику, чому ж ні. З нього і почнемо!

Порошенко и Олешко

Sergii Iesipov

ВСЕ БЛОГЕРЫ У ПОРОШЕНКО: